Dekoracja ścian – co na początek

W urządzaniu wnętrz najważniejszy jest świetny plan. Jeśli go znajdziemy, zrobienie ogólnej idei aranżacji i jej wykonanie powinny już przyjść nam z łatwością. Mój blog powstał po to, by podawać innym różne inspiracje. Inspiracją do zrobienia ciekawego projektu wnętrza jest wiele elementów, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po właściwe dodatki. Czasem jakiś szczegół zadecyduje, by na jego bazie stworzyć całą koncepcję aranżacji, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na swoim blogu staram się przedstawić właśnie podobne drobiazgi. Rzeczy, które motywowały mnie przy aranżacji mojego wnętrza, ale również i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mi się podobają. Mam nadzieję, że w zdjęciach i tekstach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Będę zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden wybrany styl, nie staram się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Nieustannie poszerzam swoje zainteresowania, poznaję nowe trendy i projekty.

W miarę możliwości próbuję być na bieżąco z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by trafiły do jak największego grona odbiorców. Jeżeli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie to dla mnie nagroda.